Vademecum na czas pandemii - dla przedsiębiorców i pracowników małopolskich firm

Zachęcamy do zapoznania się z "Vademecum na czas pandemii - dla przedsiębiorców i pracowników małopolskich firm, znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej - w związku z COVID-19". Jest to praktyczny poradnik zawierający opis obecnie dostępnych poszczególnych instrumentów pomocowych zarówno na szczeblu rządowym, jak i samorządowym, z których mogą korzystać małopolscy przedsiębiorcy i pracownicy małopolskich firm.

Dodatkowo w Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości rozpoczyna  swe prace zespół, który będzie pomagał zainteresowanym przedsiębiorcom, których działalności ucierpiały w wyniku pandemii. Konsultacje na temat dostępnych instrumentów pomocowych zebranych w Vademecum, będą udzielane za pośrednictwem infolinii, maili, a także webinariów, czy szkoleń.

Vademecum można pobrać tutaj (.pdf, 783 MB). W dokumencie znajdują się linki do odpowiednich instytucji, jednostek, agencji, stanowiących źródło publikowanych informacji, gdzie zainteresowani znajdą szczegóły o dostępnym i aktualnym wsparciu.

Wiecej informacji tutaj