Jubileusz Złotych i Diamentowych Godów

W dniu 6 lipca 2021r. zorganizowano Jubileusz Złotych i Diamentowych Godów. Z uwagi na pandemię COVID-19 uroczystość nie mogła odbyć się w ubiegłym roku. Przybyłych gości powitała kierownik USC Joanna Marczewska – Molenda. Życzenia Jubilatom złożył Wójt Gminy Lesław Blacha oraz Przewodnicząca Rady Gminy Monika Mrówka. Pary małżeńskie odznaczone zostały przyznanymi przez Prezydenta RP medalami. Wręczono także dyplomy gratulacyjne, kwiaty oraz upominki.

Jubileusz Złotych Godów obchodzili: Aleksandra i Henryk Haberko z Wielkanocy, Maria i Jan Kubik z Chobędzy, Teresa i Stanisław Robakowscy z Wielkanocy, Helena i Henryk Rusnak z Rzeżuśni, Helena i Ryszard Szkliniarz z Krępy, Helena i Wacław Twardowscy z Krępy, Zdzisława i Tadeusz Wojtalscy z Chobędzy, Zofia i Stanisław Zaręba z Chobędzy.

Jubileusz Diamentowych Godów świętowali: Anna i Bonifacy Chwastek z Czapel Wielkich, Henryka i Eugeniusz Herian z Gołczy, Aniela i Waldemar Kurach z Wysocic, Zofia i Kazimierz Kwiatkowscy z Makowa, Kazimiera i Jan Niedziela z Rzeżuśni.

Dostojnym Jubilatom życzymy kolejnych wspaniałych jubileuszy oraz wielu lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.