baner nr 1

Konsultacje Programu Współpracy Gminy Gołcza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022r.

Program Współpracy Gminy Gołcza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022r. określa zasady, zakres i formy współpracy gminy Gołcza z trzecim sektorem, a także priorytetowe zadania publiczne, których realizacja związana jest z ich finansowaniem lub dofinansowaniem z budżetu gminy. Spodziewanym efektem współpracy jest wzrost dynamiki i efektywności działań na rzecz społeczności lokalnej.

W programie współpracy na 2022 rok niezmienne pozostają zasady współpracy samorządu gminnego z organizacjami pozarządowymi tj.: pomocniczości, suwerenności stron, partnerstwa, efektywności, uczciwej konkurencji i jawności.

Mając na uwadze powyższe przedstawiamy do konsultacji projekt Programu Współpracy Gminy Gołcza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022r.

Opinie i wnioski dotyczące Programu można składać do sekretariatu Urzędu Gminy w Gołczy, Gołcza 80, 32-075 Gołcza w terminie od 08 października 2021 r. do 18 października 2021 r. w godzinach pracy Urzędu bądź przesłać pocztą lub elektronicznie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski i opinie, które wpłyną do Urzędu Gminy po wyznaczonym terminie nie zostaną rozpatrzone.

Projekt programu pobierz