Hala pneum

Dzień Babci i Dziadka w barwach patriotycznych

Rok 2018, to rok wyjątkowy, z uwagi na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Najmłodsi mieszkańcy gminy już rozpoczęli świętowanie okrągłej rocznicy. W biało-czerwonych barwach wystąpili na Dniu Babci i Dziadka, który odbył się w dniu 4 lutego w hali sportowej w Gołczy. Przedszkolaki podziękowały swoim babciom i dziadkom za miłość, opiekę i poświęcony czas. Wyrecytowały wiersze, zaśpiewały piosenki i wręczyły upominki.

Czytaj więcej...

Badania kamerą termowizyjną

W dniach od 5 do 16 lutego Ekodoradca z Urzędu Gminy w Gołczy będzie dysponować kamerą termowizyjną. Badania urządzeniem pomogą ocenić stan izolacji termicznej, szczelność stolarki budowlanej czy wady instalacji grzewczych. Umów się już dziś - liczba zapisów jest ograniczona.

Czytaj więcej...

Szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach, PZDR w Miechowie zaprasza na szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin przy użyciu sprzętu naziemnego. Szkolenie odbędzie się w Gołczy w remizie OSP w dniu 7.02.2018 r. (środa). Początek o godz. 9.00.

Czytaj więcej...

Spartak Wielkanoc - Gołcza zwycięzcą Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy Gołcza

Zwycięzcą VI edycji Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy Gołcza został Spartak Wielkanoc - Gołcza. Drugie miejsce zdobyła Pogoń Miechów, trzecie Czarni 03 Grzegorzowice, a na kolejnych miejscach znaleźli się: Strażak Przybysławice, Olimpia Czaple Wielkie, Trzy Buki Wierzchowisko, Dłubnia Jangrot i Legion Bydlin. W ramach turnieju, osiem zespołów toczyło pojedynki przez pięć niedziel począwszy od 6 stycznia.

Czytaj więcej...

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz! Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.

Czytaj więcej...

Projekt unijny „Trampolina do przyszłości”

Mieszkańcy zamieszkujący powiaty woj. małopolskiego w wieku 15-29 lat, pozostający bez pracy, nie uczestniczący w kształceniu i szkoleniu mogą wziąć udział w projekcie „Trampolina do przyszłości”- programie zwiększającym możliwości zatrudnienia osób młodych” POWR.01.02.01-IP.15-12-006/17. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane Z Europejskiego Funduszu. Społecznego.

Czytaj więcej...

Szkolenie dla rolników

Rada Powiatowa Małopolskiej Izby Rolniczej w Miechowie i Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Miechowie zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w dniu 26 stycznia 2018 r. o godz. 10.00 w sali OSP Gołczy.

 

Czytaj więcej...